Zobacz, w jaki sposób ostateczny trening boksera do walki o tytuł mistrza świata

WIDEO | GALERIA | Robić niepotrzebnego Theater. przyjdzie tak szybko, jak to możliwe rozcvičí, nosić rękawice, duży hełm i wychodzi na to. Przygotowanie Boxer Lukas Konecny ​​do walki o tytuł mistrza świata ma rozpędu. W czasie jego pojedynku z Francuzem Salim Larbim w Brnie dwa tygodnie lewy (5 hala bęben Vodova) pomaga mu szczytowej formie i były udane amatora Štěpán Horváth.

Przygotowania do walki o tytuł mistrza świata WBO w wadze do 69,8 kg Lukas Konecny ​​procedury. Brno pojedynek z Francuzem Salim Larbim zaplanowano na 5 kwietnia będzie boks czeski przywódca miał dwanaście dvanáctikolovým pojedynku.Dlatego ustawa daje taką samą liczbę regularnie podczas treningu.

Jest on wspomagany przez byłego pomyślnego amatora Štěpán Horváth, który był na gali w holu Vodova pojawiają się też między linami. Końcowego zaletą jest to, że partner sparingowy podczas kolego podobną wysokość jako przyszłego przeciwnika, plus kilka kilo cięższy, więc ma jeszcze większą moc i trudniej punch.

„Widziałem DVD mecze przeciwnika i dopasowania stylu, który jest sześć centymetrów wyższy. Jest bardzo szybki i techniczny bokser, więc taktyka jest jasne.Wcisnąć go i dać mu ciosy na dół „mówi 33-letnia Bijeca z Usti nad Labem, który wcześniej odbył się 50 meczów i tylko trzy razy, pozostawiając jako przegrany.

” Bo myślę, że jestem w Czechach niemal niepokonany. chciałbym stać się mistrzem. „

w finale pewni bo Larbi zastępuje kontuzjowanego mistrza świata Zaurbeka Bajsangurova. Wraz z nim miał walkę w dniu 10 marca. Przed Dodatkowo zakochaliśmy pojedynku z exšampionem Siergiej Dzinzirukem, które odbyło się jesienią ubiegłego roku w Brnie.

Tymczasowy mistrz

Czech bokser w służbie niemieckiej stajni SES prawie rok stał się ostry egzamin w pierścieniu. Ostatni 27-tyMaja obronił tytuł Mistrza europejskiej.

Dlatego bardzo ważne jest sparing. „Układa teraz większość rzeczy sam. Mój trener Dirk Dzemski ponieważ w Słowenii z zespołem partnera Johna Zaveckem. Sparing podstawę Stephen jest znakomity bokser, więc mogę sobie pozwolić, aby powiedzieć, że jestem dobrze przygotowany i czuję się dobrze „mówi finału, który ze względu na wszystkie opóźnienia będą rywalizować w Brnie o tytuł mistrza świata z atrybutem” tymczasowego”.

to znaczy, jeśli robi, będzie miał 90 dni, aby konkurować na stanowisko lidera Bajsangurovem, które powinny być uzdrowiony przez. Ta walka będzie paradoksalnie pokład Challenger.Zasady nadal zarejestrowana jako Champion Rosji.

„zrobić, ale biorę tak, że kiedy pojawia się tytuł, będę mistrzem, przynajmniej dopóki nie chodzi o liczbę Bajsangurov. Zespół just’ll mieć w Twoich rękach „, ma wyraźny myśliwiec, który nadal ma dwa tygodnie, aby schudnąć około pięciu kilogramów, aby zmieścić się w granicach 69,8 kg.

Cztery tysiące fanów

Mimo, że pojedynek z Larbim ułożone i zorganizowane w ciągu miesiąca, to jest w interesie publicznym. Vodova Hall w Brnie w tym przypadku ma pojemność 4000 miejsc siedzących i będą wypełnione.

A ponieważ działanie może przyjść nawet tych widzów, którzy w ubiegłym roku kupili bilet na odwołany ostatniego pojedynku z Dzinzirukem. Wszystko co musisz zrobić, to wymienić stary bilet w Ticketportal i płacić żadnej różnicy w cenie biletu.Cena nowego biletu jest wyższa, ponieważ – porusza się 920-5 000 koron

„Hall Vodova jest ładnie zaprojektowany i zakończyć tam wyśmienitą gala.. Musieliśmy przygotować miesiąc, co jest bardzo mało. Ale jesteśmy szczególnie zadowoleni, że wreszcie ludzie obiecał dostać się do Brna światowego boksu, ostatecznie ze względu na okoliczności, wypracowane i pozostawia widza w ubiegłym roku, nie kupować niczego „, mówi Miroslav Sukač organizowania firmowych Podwójne Investments.

więcej informacji na temat biletów odwiedzić rundzie www.pestivbrne.cz