Zach nagrała dwie bramki, Mrazek panowały, celem Crosby Jagr przewyższył

Podsumowanie | W pierwszym secie ona wskoczyła meczu z Arizona czeski napastnik Pavel Zacha New Jersey i przechodząc pod podpisanych dwóch bramek i Taylor Hall Devils świętowała zwycięstwo 5: 3rd Godna noc z rzędu ma bramkarz Petr Mrázek Detroit. Złapał przeciwko Carolina 29 strzałów i zdobył swoje trzecie zwycięstwo w sezonie (4: 2). Odwrotnie Michal Neuvirth z Philadelphia Flyers miał na przemian i bez gry przeciwko Buffalo odwrócił się i wygrali 4: 3. Po rzutach karnych

Po přihrávkách Zach Taylor Hall zdobył dwukrotnie. Po pierwsze, rekrut Czech wygrał mu krążek w ofensywie strefy twarzy-off w Sali i szybkie nadgarstek zastrzelony 9 minut w porównaniu do 1: 1W połowie drugiego okresu Zach wysłał swojego partnera do prowadzenia poręczne popchnąć płytę w strefie neutralnej i Devils objęła prowadzenie 2: 1. W 35. minucie, która wzrosła Adam Henrique

„Zach jest wielki młody zawodnik i świetny i silny jak na swój wiek bardzo dojrzały „, powiedział Hall dziewiętnaście pochodzący z Brna. „Istnieje wiele młodych mężczyzn, którzy mają taką samą wiedzę na temat tego, co powinno być widoczne, gdy zwycięski rzut.. Fajnie się z nim bawić „, powiedział Hall

Coyotes w trzecim okresie okazał brak usuwać Dzięki dwóm celem obrońca Ekman-Larsson, ale dwie minuty przed końcem postanowił wygrać play power New Jersey Travis Zajac, który następnie wygrać potwierdzone w ostatniej minucie gola do pustej bramki w power play.

Šustr pomogły dwa nagrania < / h2>

kluczem do zwycięstwa przeciwko Tampa Toronto był już pierwszy okres, w którym goście wygrali Trzy cele prowadzić i dwa gole strzelone przez palce obrońca Andrej Šustr.W drugiej minucie natychmiast zatrzymał obraźliwych niebieską linię przechodzącą Maple Leafs, wysłanych przed bramki Stevena Stamkose, który sam twarzą w twarz z bramkarza Andersen otworzył wynik. Po 18 minutach, Czech obrony poręczny zamka ładowania z planszy znajdują się w pozycji wypalania ponownie Stamkos, który wysadzony powietrze wzrosły do ​​3: 0TH

Home Chociaż outshot swojego przeciwnika w stosunku 43:24, po raz pierwszy ale ich wykonanie do ostatniej chwili drugiego okresu kiedy William Nylander edytowane na power play do 1: 4 W trzecim akcie, a następnie Toronto udało się zmniejszyć od 1: 5 do 3: 5, ale w 56. Błyskawicaminut zapewnić prowadzenie dwóch bramek w power play, który ukarał cztery minuty kary młodzik Marner Faul wysoki kij

WIDEO. Šustr uratował sytuację i skonfigurować cel

Tampa i zdobył piąte zwycięstwo z sześciu gier, podczas gdy Maple Leafs stracił po raz piąty. Nie odnoszą się do nich ponownie, nie jest dobrym liderem wydajność ostatni projekt Auston Matthews, który strzelił gola i asystę jak dziesięć punktów jest najbardziej produktywnym graczem w NHL.

Jeden punkt z powrotem jest Stamkos, który we wtorek kolejne dwa gole strzelił innego dwa inne przejścia. Chociaż brakuje dużo i może być Matthews drużyny.Toronto miał z nim było w lecie wielkiego zainteresowania, ale Stamkos dni zanim stał się wolnym agentem, umowa przedłużona do ośmiu latach na Florydzie. „Wiem, że to dla niego w lecie była bardzo trudna decyzja. Tym bardziej cieszę się, że wyszedł dzisiaj”, powiedział trener Tampa Jon Cooper. „Od początku sezonu pomaga mi iść na lodzie z jasną głową i nie mają do czynienia z przyszłości”, jak zauważył sam Stamkos.

Gudas powrócił Neuvirth przemian, Voráček zdecydował

Duży obrót pokazał Philadelphia hokej gracze, którzy już traciliśmy do Buffalo 0: 3, ale ostatecznie wygrała 4: 3 po rzutach karnych.Cel w rzutach przyczyniły się do sukcesu Letců Voráček i James zdobył zwycięskiego gola w jego kolega Claude Giroux.

Ulotki dostał cel i Michal Neuvirth w pierwszym okresie neinkasoval. Ale w 36. minucie, kiedy Matt Moulson jego druga bramka w meczu w sztuce moc wzrosła do 3: 0 dla gości, nakazał czeskiego bramkarza na ławce wcześnie. Steve Mason następnie walka reszta zachowa czyste konto i pomóc zawodnikom w dwóch interwencji w rzutach.

W Voráček prawie nigdy nie interweniował. Przed domem dwa gole w 58. i 59.minut power play w uścisku 1: 3 do 3: 3, czeski napastnik zebrał mocne uderzenie od obrońca Kulikova, który otrzymał rzut karny dwie minuty. Voráček brakowało resztę regulaminowym czasie i rozbudowy części, ale w końcu wrócił do lodu

Kolejna zabawna gra odchytal Petr Mrázek, kiedy 29 procedury związane z wygranej Detroit. 4: 2 nad Carolina. Red Wings, którzy dzięki bramkom Thomase Vaneka i dwa trefám Dylan Larkin doprowadziły po pierwszym okresie już. 3: 0 i wygrał po raz piąty z rzędu

Golem w swoim debiutanckim starcie powiedział Sidney Crosby, którzy przegapili początek sezonu należytym wstrząśnienie mózgu.Pittsburgh kapitan Nacala obroty w drugim okresie meczu z Florydy, co zaowocowało w połowie meczu na Pingwiny na lodzie 2: 0, ale ostatecznie wygrał domu 3: 2nd . Jaromir Jágrse przeciwko swojemu byłemu klubowi nie został przyjęty

Boston – Minnesota 0: 5 (0: 0 0: 4, 1: 0)
Cele: Coyle 26-te, 26 Stewart 31. Suter 37. Zucker 56. Pominville. Strzały na bramkę: 27:33. odbiorcy: 17565. równej gwiazdy: 1. Suter Dubnyk drugi, trzeci Zucker (wszystkie Minnesota)

New Jersey – Arizona. 5: 3 (1: 1, 2: 0, 2: 2)
Cele: Hall 9 i 30 ( obie Zach ), 58 a 60th Zając 35 . Henrique – 48 i 54.Ekman-Larssona ( sekund Hanzal ), przy czym ósma Martinook. Strzały na bramkę: 35:31. odbiorcy: 12756. Mecz Gwiazdy: 1. Zając sekund Hall (zarówno New Jersey), trzeci Ekman-Larsson (Arizona)

Pittsburgh – Floryda (3: 2. 0 1, 1: 1, 2: 0)
cele 34. Crosby 46. Hagelin, 50. Fehr – 19, Smith 27 Pysyk. Strzały na bramkę: 22:22. odbiorcy: 18434. . Odtwarzacz zodiaku: 1. Crosby, 2nd Fehr, 3rd Hagelin (wszystkie Pittsburgh)

Philadelphia – Buffalo 4: 3 po Sam. inwazje (0: 0, 0: 3, 3: 0-0: 0)
Cele: 45. Konecny, Schenn 58., 59. Streit decydujące sam. Giroux rampy – 24 i 36 Moulson, 23Ennis. Michal Neuvirth odchytal Filadelfia przez 36 minut, od 17 strzałów ustąpił 3 bramki i sukces działania była 82,4 procent. Strzały na bramkę: 41:25. odbiorcy: 19209. Gwiazdy odpowiedników 1. Giroux drugi Streit (zarówno Philadelphia) trzeci Moulson (Buffalo)

Toronto – Tampa. 3: 7 (0: 3, 1: 1, 2: 3)
Cele: Nylander 40. 49. Van Riemsdyk, 50. Matthews – 2 i 18 Stamkos ( zarówno Šustr ) 8. Killorn 28 Hedman 47. Kučerov, Naměstnikov 56-ta 56th Drouin. Strzały na bramkę: 43:24. odbiorcy: 19449. gwiazdą. 1. Stamkos, 2 Kučerov 3. Naměstnikov (wszystkie Tampa)

śr Louis – Calgary, 1: 4 (2: 0, 0: 1, 1: 1)
Cele: 46. Shattenkirk – 4Wideman 11. Engelland 23 Bennett, 59. Gaudreau. Strzały na bramkę: 24:30. odbiorcy: 17337. równej gwiazdy: 1. Bennett Elliott drugi, trzeci Wideman (wszystkie Calgary)

Dallas – Winnipeg. 3: 2 (1: 0, 1: 1 1: 1)
Cele: Ritchie 15-cie, 26 Okap, Seguin 48th – 40th Armia, 60. Scheifele. Strzały na bramkę: 26:30. odbiorcy: 18040. równej gwiazdy: 1. Niemi 2. Okap 3. brzeg (wszystkie Dallas)

– Detroit Karolina. 4: 2 (3: 0, 1: 2 0 0)
celów: 12 i 16. Larkin 5. wiatr Athanasiou 38th – 27 Staal 34thRask ( Nestrašil ). Petr Mrázek odchytal Detroit dla całej gry 31 strzałów przyznał 2 gole i powodzenie interwencji było 93,5 procent. Strzały na bramkę: 25:31. odbiorcy: 20027. gracz Star: 1. Larkin, 2nd Athanasiou 3. Glendening (wszystkie Detroit)

Los Angeles – Columbus. 3: 2 w OT. (0: 0, 1: 2, 1: 0-1: 0)
Cele: Kopitar 34., 55. Doughty Martinez 62 – 22, Saad 35. Atkinson. Strzały na bramkę: 30:21. odbiorcy: 18230. Star zawodnik: 1. Martinez, 2. Kopitar (zarówno Los Angeles), 3. Atkinson (Columbus)

Vancouver – Ottawa 0: 3. (0: 1 0: 0, 0: 2)
Cele: , 8 i 43. Dzingel, 58thPageau. Strzały na bramkę: 22:28. odbiorcy: 18471. gracz Star: 1. Dzingel 2. Anderson (zarówno Ottawa) 3. Stecher (Vancouver)

San Jose – Anaheim. 2: 1 w OT. (1: 0, 0: 1 do 0: 0-1: 0)
Cele: 8th Pavelski, Vlašić 62 – 38. Wagner. Strzały na bramkę: 36:20. odbiorcy: 17562. Star zawodnik:. 1. Vlasic (San Jose) 2. Gibson (Anaheim), 3. Pavelski (San Jose)