VIDEO: Boks Chisora ​​szalony. Po meczu z Palo chodzić nago!

ONLINE 23:30 | Bokser Dereck Chisora, dzisiejszy rywal Czech Ondrej Pala nadzieję, uosabia urok i nędzę obecnych gigantów. Walczył z Vitali Klitschko i David Haye, ale także wywołał łzawienie, gryzienie i całując jej przeciwnika. Ponadto, teraz obiecał, że w grudniu będzie biegać Londynie nago. Wieczorny pojedynek w Londynie nie będzie z pewnością nudna. To będzie wielkie show, a może nawet kamień milowy z pudełka Czeskiej.

Ondřej Pála vs Dereck Chisora. Wielkim wydarzeniem, że Czech box potrzebne. Po raz pierwszy w historii wagi ciężkiej starcia z najlepszych na świecie.

ekscentryczny brytyjski jest Mistrz Europy (tytuł, ale gra nie będzie w umowie). W światowym rankingu mu siódmy wśród Plus walczy pod nazwą jednego z czołowych promotorów Frank Warren.Pojedynek w London Arena Box Cooper jest europejskim atrakcją weekendu

Powód jest jasny:. Chisora ​​w ringu kilka lat wielką atrakcją. I to nie tylko z powodu twardych haków i zvedákům że najlepiej wykazana w pojedynkach z mistrzem WBC Witalijem Kliczko i David Haye bombowca. . W obu przypadkach, po wielkiej wydajności utracone

WIDEO | Spójrz na obu walczących spełniających

To jest teraz, jednak nie ma nawet na konferencji prasowej po Friday ‚s ważyć tylko mówił więcej o jego (jak sądzi) lśniącej przyszłości.


„My kulminacyjnym roku 2014 Retaliation Tyson Fury lub Deontayem Wilder i meczu z kluczami.Ja mistrz nową erę „, wskazując na górnej płycie po trzech ostatnich pojedynków wygrał przez techniczny nokaut.

W obliczu Palová kontrowersyjny Anglik uśmiechnął się, nie improwizowany odbyła się. Dopiero wtedy Chisora ​​udowodnić, że jego kontrowersyjne reputacja jak wzrosła.

„XIX grudnia będzie przebiegać wzdłuż Oxford Street nagi, aby zebrać pieniądze dla organizacji charytatywnej Help for Heroes (Pomoc dla bohaterów),” poinformował brytyjski bokser.

„All co będę nosić maskę ma flagę brytyjską i zrobić to wcześnie rano, „powiedział prowokatora, że ​​aresztowanie nie bał, ponieważ będzie on zdecydowanie szybciej niż policja. ze ten facet jest po prostu nudzi. Wyłącz go wieczorem Czech peacefull Ondřej Pála? Gra oglądać online na iSport.cz.Więcej: łóżko star wars