Špotáková zły przeciwnicy, upatlaly jej włócznia: trochę szacunku!

Dla zwycięzcy tytułowym oszczepem rzucającego Diamentowa Liga Barbora Špotáková trafi w piątek do ostatniego wyścigu w Brukseli. Postara się zapomnieć o złych doświadczeń Birmingham, gdzie po raz pierwszy w tym sezonie stracił, plus to zdenerwował przeciwników, którzy musieli pożyczyć swoje włócznie.

„Trochę szacunku” Halas Barbora Špotáková pamiętając ostatni wyścig w Birmingham. Nieważne, żeby się nie tak mocno jak porażkę że inni biegacze użyczyła włócznie i nie działają na nich dobrze.

„W Birmingham, byłem zdenerwowany. Wszystkie dziewczyny są vyflákly przynieść włócznie. Jest za to płacić.Tak było tylko kopalnię i jakieś motyki „zły Špotáková.

Według sportowych reguł, każdy zawodnik może przynieść swój własny zestaw włócznie musi jednak dać innym.

” Będę na pierwszy i jedyny rzucać oszczepem to mój stały oštěpařským brudny wosk, który nienawidzę „, mówi Špotáková. „Mówię dziewczyny, które rzucają oszczepem ten jeden, więc nie nepatlejte klej….”

Ale teraz myślę, że niedawny mistrz Europy pod koniec sezonu. W piątek, ona czeka walka o zwycięstwo w Diamentowej Ligi w Brukseli w tygodniu przyleciał później reprezentować Europę w Pucharze Kontynentalnym w Marrakeszu, a sezon zakończy się 19 września w Domažlice.Jest to popularne spotkanie, które rozpoczęło się w ubiegłym roku, mniej niż cztery miesiące po urodzeniu kolejnego kariery po przerwie macierzyńskiego.

Jeszcze przed wyjazdem na wakacje z Špotáková października 6 i 7 uczestniczyć w końcowej rundzie Corny liceum sportowiec Cup Breclav.

„Jestem najbardziej zabawy na zbiorowego ducha. Zwłaszcza że idzie tam. Zespół reprezentujący swoje szkoły i miasta. Spotkać mnie tam również z innymi studentami i pozostanie nierealne wspomnienia „, mówi Špotáková. „Kiedy widzi się wyścig, nie czuje, że właśnie siedzi przy komputerze. Widzę ogromny entuzjazm tam.Ja zawsze zostawić załadowane wrażenia, że ​​nie jest tak źle off „

Tradycyjny konkurs, który jest organizowany od 1981 roku w liceum wiele razy uczestniczył w uroczystej trenerem Tomáš Dvořák.

” Dostali jesteśmy również w federalnym finału w Koszycach, gdzie wręczył różowy porcelanę z Carlsbad, „mówi Dvorak. „To było niesamowite, bo to było prawie trzy dni w szkole, piękne rośliny na babie lato. Przez ostatnie dwa kolejne lata były finalistami i moja córka. Jest to znacząca konkurencja „.