Rowerzyści przetoczyła turystycznych. Gwiazda po wypadku ryzykuje utratę palca

Brytyjski turysta rzekomo prowadził samochód na drodze w pobliżu Calpe w Hiszpanii wczoraj po południu zmyty grupę profesjonalny zespół trenujących rowerzystów Giant Alpecin. Wśród sześciu zawodników hospitalizowanych jest wybitna John Degenkolb, którzy ryzykowali utraty lewy palec wskazujący. Z ręką dosłownie wisiał powiedział

złamania, rany na ciele, chirurgia. – jest to rachunek wypadek sobotę w których rowerzyści Giant zespół Alpecin uciekł jeszcze większej tragedii. Po podróży po niewłaściwej stronie brytyjskiego turysty biegł w pobliżu popularnej bazy treningowej na południu Hiszpanii Calpe przodu w normalnych zawodników prędkości poruszającego się wzdłuż prawej strony obok siebie.

Zespół stopniowo potwierdziły zakresu i charakteru wszelkich urazów.Najgorsze hitem amerykański Czad Haga, dla których przybył helikopter. Szyi i podbródka, jego lekarze w szpitalu z powodzeniem eksploatowane, teraz zdecydować się na działanie w przypadku złamania oczodołu.

matka Rider Delayne Griffithsová-Haga powiedział Velonews serwerowe, że jej syn cierpiał głębokie rany na klatce piersiowej, szyi, podbródek i usta i ma złamaną kość w jego twarzy. Podczas operacji otrzymała również ilość krwi utraconej na drodze. Ranni operacje orbicie, lekarze muszą czekać aż opuchlizna ustępuje mu w twarz.

„Czad był przytomny i odpowiadał na pytania. W miejsce nagłówkiem swoją narzeczoną, która zadba o niego, jeśli to możliwe „, powiedział przestraszony Griffiths-Haga.Ulgę ujawniła, że ​​testy na CT wykazały żadnych wewnętrznych obrażeń lub uszkodzenia mózgu.

Wszyscy zawodnicy rannych, według informacji prasowej zespołu Giant Alpecin w stabilnym stanie. Hiszpańskie media początkowo sugerowali, że poważnie rannych do 27letým rowerzysty, převezeným do szpitala drogą lotniczą, w wieku triumfalnym zwycięzca Paryż-Roubaix i Mediolan-San Remo Němec John Degelkolb. On sam, ale potem przyszedł Facebook profil podczas przechodzenia z jednego szpitala do drugiego.

„Jestem jakoś dobrze. Rany do uda, ręce i usta szyte mnie pod znieczuleniem, a teraz jestem w karetce w drodze do Walencji, do większego szpitala. Będą tam zapisać na palec wskazujący lewej ręki.Z moja ręka po prostu wisiał „, powiedział niemiecki jeździec jego obrażenia.

Zdarzenie wstrząsnął rowerzystów na całym świecie. Ich życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i wyraził poparcie dla Chris Froome, zwycięzca Tour de France, Fabian Cancellara i Nicolas Roche.

Procedura jest uruchamiana słyszał innych ludzi z miejsca katastrofy. Rumuński zawodnik Carol Eduard Novak zespołu Tusnad, który sam stracił nogę w wypadku samochodowym, przeszły śmiertelne miejsce około piętnastu minut po kolizji.

„Wyglądali (sterowniki) bardzo, bardzo źle…wszyscy jesteśmy bardzo smutni i rannych życzenia wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do zdrowia „, napisał na Facebooku.