Rodriguez chce opuścić Atletico, to Parma

Atletico Madryt jest wielka konkurencja i będzie opowiadać o jego Cristian Rodríguez. Uruguayskému nie Pomocnik zagwarantować większą liczbę startów lub dobrych występów na mundialu w Brazylii i ponownie po kilku miesiącach szukających rozwiązania ich sytuacji…

„Jestem spokojny i czeka na ewentualne przejęcia. Nie dlatego, że Chciałbym zmienić popychany, gdyż klub zgodzić. Lekkoatletyka jest wiele do poprawy, ale gracz chce również regularną płytę i niestety nie mają takiego szczęścia dla mnie w ostatnich miesiącach dostał w pierwszym składzie. Dlatego patrzę urlopu. dyskutujemy transferu i nie jest rzeczywisty problem dotyczy od chwili, kiedy po mundialu prawie przeniósł się do Anglii.Przez kilka miesięcy byłam sama i szuka klubu, gdzie mogę grać, dostać się do dobrego samopoczucia gier i formy przed Copa America, „ powiedział, że 29-letni piłkarz.

Rodriguez na swoim koncie w tym roku zdobył tylko sześć liga zaczyna się, gdy łączna na trawniku przebywał tylko 69 minut. robi tak nawet gorzej niż w ubiegłym roku, w sezonie 2013/2014 wyniosła dwadzieścia startów i grał 342 minut.

„i zadowolony z postawy klubu, poznałem Gil Marín (Managing Director Atletico. – red. red) i powiedział mi, że klub chce mi pomóc. Nigdy nie był graczem problem i dlatego nie opuszczę Atletico obronie. W praktyce, zawsze dał mi wszystko trener często stosowany jako przykład dla innych.W lekkiej atletyce, jednak walczyć z najlepszymi, którzy radzą sobie dobrze i zdać obrażenia. W podobnej sytuacji był także obrońca Giménez musiał opuścić na kredyt i teraz należy do wyjściowym składzie. A oni na to zasługują „ nadal południowoamerykańskiej piłkarz.

Rodriguez byłaby kariera mógł kontynuować we Włoszech, zainteresowanie jego usługami ma Parma. ” Parma o pewnych rzeczy działają. Zastanawiam się, czy Parma i rozmowy z ofertą Atletico pochodziła z mojego agenta, a moim celem jest, aby przejść i zaczerpnąć świeżego powietrza, „ wyjaśnia Rodríguez.