Podłogi w stylu Prowansji, zazwyczaj wykonane z drewna

Piętro.

Podłogi w stylu Prowansji, zazwyczaj wykonane z drewna. Pożądane jest, aby faktura nierównych desek oglądany dobrze. Specjalne farby i lakiery wygłosi specjalne nowe podłogi, „wyblakły” wygląd. Na podłodze można położyć dywan w paski lub kilka plecionych dywanów.

7f164b262be5568c688d0703021f18c5pi_enl

Lekkie i przewiewne styl Prowansji dać okno. Typowo, zasłony na okna wybrane światło, koronkowy. Jeśli nadal uważasz fanów zasłony, wybierz najjaśniejsza, zbliżenie kolor mebli. Koronki i lekki powietrza lambrekiny są mile widziane łóżeczka dziecięce. Okna mogą być ozdobione drewnianymi okiennicami i parapetów położyć kwiaty i zioła w kolorowych doniczkach.

W stylu Prowansji mebli tapicerowanych należy dopasować kolor z zasłon, obrusów, poduszek i innych akcesoriów. Wzory mogą się różnić w różnorodności, ale raczej, że jedność wciąż wyglądał przez nich. Kombinacja kolorów zielonego i złota wygląda idealnie z nieobrobionego drewniane meble i drewniane podłogi. Świeżość i powiew morskiej bryzy przekazać połączenie niebieskim, beżowym i białym piaskiem.

Akcesoria i biżuterię.

Wyposażenie i wystrój wnętrz, można wybrać nie tylko w antykwariatach i pchle targi, ale także, aby znaleźć coś na swoim strychu lub w szafie w domku. Talerze, instrumenty muzyczne, stare fotografie – to wszystko zmieści się jako przedmioty dekoracyjne i udekorować swój dom.

Dla przyszłego lampy spełnić najbardziej nietypowe przedmioty, takie jak stary wazon lub słoik lub starego mosiądzu świecznik. Sklep elektryczne łóżka dla dzieci wykonać prawdziwe ekskluzywną lampę, podkreślając styl Prowansji.

Najważniejsze, aby utworzyć styl prowansalski w projektowaniu domu – aby pokazać wyobraźnię i przekształcenia starych rzeczy.

W tradycyjnym sensie mebli tapicerowanych – zestaw, który składa się kanapa i dwa fotele, dając komfort w domu, komfort. Meble tapicerowane stała się integralną częścią każdego domu, mieszkania. To jest wybór mebli tapicerowanych, zależy od tego, czy dana osoba będzie w stanie usiąść i odpocząć w domu. Do wnętrza mebli tapicerowanych odgrywa ważną rolę, ponieważ definiuje styl domu. W tym artykule dowiesz się, co to jest teraz modne meble.

O tym, co jest teraz modne meble i jak to może przyjść do domu, będziemy wyjaśniać teraz. Liderów w trendach mody mebli tapicerowanych były i nadal są włoska fabryka mebli. Jeśli mówimy o tym, co jest modne meble dzisiaj, aby rozpocząć z rysunku i koloru. Eksperci twierdzą, że złożone pstrokacizna dane są nie do przyjęcia łóżko samochód, ponieważ mogą one powodować podrażnienie tylko u ludzi. Teraz w modzie mebli białych odcieniach. Takie meble są pięknie wyróżnia się na tle białych ścian, wygląda bardzo elegancko. Jeśli wnętrze białe meble nie pasuje, trzeba zwrócić uwagę na wersji dwukolorowej, ale także w jasnych, pastelowych kolorach. Jeśli chodzi o wzór, modne w tym sezonie jest kwiatowy wzór i klasyczny wzór. Najważniejsze jest to, że elementy obrazu były duże, w postaci oddzielnych plam koloru, jeśli wzór jest w porządku, być może uda różnorodność. Idealnym rozwiązaniem – jest główną postacią w pasiastej jasnym tle. A jeśli ton tapicerki kanapy podnieść i dywan, harmonia wnętrza zostaną dostarczone do Ciebie.
Ważnym elementem mebli są podłokietniki. Oni na tle jasnej tapicerki odgrywać rolę spektakularny i stylowych akcesoriów. Dlatego projektanci zwracają zbytniej uwagi do nich. Istnieje podłokietniki, które są wspaniałe rzeźby wykonane ręcznie, inne podłokietniki pokryte są amalgamatu i polerowane. Również modne jeziora kolor, który ze względu na nasycenie pigmentu aby ukryć strukturę drzewa, podłokietniki barwione w jasny niebieski, żółty, czerwony kolor. Staje się jasnym punktem na tle jasnej tapicerki, nitowanie uwagę na siebie. Istotne jest, że producenci zwracają szczególną uwagę na jakość lakieru, musi wytrzymać filiżankę gorącej, aby nie pozostawić żadnych śladów.
Miłośnicy dużych firm i projektantów nie oszczędził materace dla dzieci, albowiem oni zbliżyć się trend w modzie w meblach tapicerowanych, jak stylu hippie. Jest to ogromne sofy, które można zmieścić całą firmę, z szerokimi drewnianymi podłokietnikami. Kolory tapicerki jest bardzo jasne i zróżnicowane.
Warto przypomnieć, że teraz w modzie minimalizm, tak modne meble nie powinny być uciążliwe, należy pozostawić maksymalną ilość wolnego miejsca.