O konieczności higienicznych książek certyfikacji

O konieczności higienicznych książek certyfikacji dla dzieci muszą wiedzieć, wydawców i dystrybutorów książek. Jednakże, jeśli w poprzednich latach, podręczników i literatury dziecięcej produkowanych przez kilka wydawnictw, które są w większości dobrze znane i przestrzegane wymagania higienistki, teraz, podczas publikowania był wiele razy trudniej znaleźć taki, który nie prowadzi do wydania książek i podręczników dla dzieci.

0092-2301-218x300

I wraz z jakości książek wydanych dla dzieci, często pojawiają się publikacje dla dzieci, które nie spełniają ustalonych standardów bezpieczeństwa. Odnosi się przede wszystkim do podręczników wątpliwej pochodzenia – „niestandardowe” podręczniki [76]. Większość prywatnych wydawców, życia dając alternatywne podręczniki nie przestrzegają wymogów SanPiN. Korzystanie z papieru gazetowego i drukowania (drugiego i numery trzecich) cienkim szarym papierze, źle wydrukowanych małe obrazki, używać do idealne bloki mocujące, mocując je z drutu, co jest zabronione, nie zwracając uwagi na rozmiar punktu i gęstość zbioru, ledwo widoczne małe litery niejasne, „rozdarty” szary punkt liter i cyfr podczas drukowania, wpisując w dwóch lub trzech kolumnach zamiast jednego, przekroczenie ustawowej liczby przelewów na stronie jest zbyt mała odległość między rysunkiem i tekstem, oszczędności w zakresie różnorodności gatunkowej projektowania czcionki, dużej gęstości optycznej kolor tła – tutaj Nie jest to pełna lista najgorszych naruszeń w produkcji podręczników szkolnych, powodując bezpośrednie szkody dla zdrowia dzieci w wieku szkolnym. Pierwszymi ofiarami systemu wizualnego dziecka. Umieszczone w tak trudnych warunkach, że jest zmuszony szukać pewnych możliwości odszkodowania. Przepisy noclegi tłumaczone na stanie ciągłego napięcia. I po pewnym czasie nie jest zakończona wyczerpania rezerw i podział w warunkach patologicznych, takich jak krótkowzroczność. [16]
W związku z tą sytuacją, higienistki polecam konsumenta – czyli rodzice – zakup książek dla dzieci, zastanawiam się, czy mają zawarcia sanitarno-epidemiologicznych.