Nie dramat, po prostu nie przyjemny gwar Bundesliga

Bundesliga rozpocznie udział powtórka przy bardzo dużych prędkościach w weekend zaczną wkrótce nadal luźną. W tym pierwszym skoku, ogólnie-XVIII, który w przeboju Wolfsburg skompromitowanych liderów Bayern z czterech bramek i po których ostatnia pozycja ponownie spadła Dortmund, kilka notatek z powrotem komentator czeskiej wersji Eurosport Václav Procházka.

O niektórych dużych dramatized walczyć o tytuł mimo wygranej drugiego nad pierwszym nie może (jeszcze) mowy. Różnica jest coraz ważniejszym – osiem-punkt, ale było tam duże zamieszanie. Przyjemny, orzeźwiający. Cóż, nie dla Bayernu. Ale jego porażka 1: 4 niezależne publiczność bawili. To także ożywia wspomnienia z odległej przeszłości splątane historie, które musiałyby być w stanie ubrać się w nowym przebraniu.Teraz Wolfsburg ostatni dał Bayern najwyższa niemiecka konkurencja więcej niż trzy bramki. Sześć lat temu, 04 kwietnia 2009, zadane nawet pětigólový pokonując Bayern (5: 1), a następnie sprawozdanie z grafitu, Dzeko, Misimović, ale środkowy obrońca ŠIMŮNEK czeskim lub słowackim Bek Pekarík. Wolfsburg miał dramatycznie stracił po upadku dziewiąte miejsce pełne dziewięć punktów. Ale zakończył swój triumf w zakończeniu ligi na lewym Bayern na drugim miejscu. Wolfsburg natomiast po wspomnianym meczu z Monachium gigantów – następnie w 26. rundzie – po raz pierwszy w tym roku konkursu objął prowadzenie. Teraz takie rzeczy mogą tylko pomarzyć.

Do tej pory nic się nie stało, inny niż ten suwerena w konkursie po raz pierwszy stracił. To prawda, że ​​w porównaniu do ubiegłego sezonu, kiedy to spadła do 29runda, tym razem przyszedł dużo wcześniej. Wolfsburg można zobaczyć, jak Bayern poradzi najbliższą przeszkodę (po Schalke Stuttgart), a jeśli chcesz elastyczność ukolébaného mistrz będzie trwałe problemy. Ale przede wszystkim sam nadal zbierać punkty. Materiał ma. Kevin De Bruyne dodaje dwie bramki w ich bilans jedenastym przejściu na bramkę potwierdził pozycję lidera w klasyfikacji asyst. Jego forma może być opisana jako długiej parady ponadto zwiększone zainteresowanie Bayern tylko potwierdzone. Wolfsburg kontynuował pracę i sprawdzoną broń dla którego nie dał uwagę od Monachium. Szybkie uderzenie! Zespół samochodów miejskich ponownie – po raz dziewiąty w tym sezonie – zdobył w pierwszym kwadransie.Nikt w tegorocznej BL w tym czasie, a nie tak jak wilki

Po prostu przed rozpoczęciem represji polować nawet rezonansową zapasową. – mistrz świata Andre Schürrleho. Bayern na niego wciąż nie mógł wymyślić. Ale wciąż nowe nazwiska pojawiły się w pierwszej rundzie na wiosnę Bundesligi. Nie wiele. Kevin Kampl na premierze w Dortmundzie koszulce przeciwko Leverkusen naběhal 12,2 kilometrów. Do bramek w tym meczu może być mowy. Młody słoweński przedstawiciel powiedział najmniej wytrzymałość, naběhal najbardziej atletycznie prawdopodobnie najlepiej przygotowanym zespołem Bundesligi, który jest szanowany w domu. I być może ze względu na ogromny wysiłek całego zespołu mógłby Jürgen Klopp ogłosić, że ten mecz to krok naprzód.Teraz musimy Pierre-Emerick Aubameyang, który opuścił w sobotę nie tylko wśród substytutów, nie tłumaczyć jego niedawnej afrykańskiej daremności na niemieckiej murawie. Że prawdopodobnie byłby katastrofą dla Borussia ponieważ dając cele pozostały Dortmund olbrzymi problem. Gabonu shooter, który wyszedł zbyt mistrzostwa kontynentalne, jest chyba jedyną osobą, która może złamać tej chwili i kierowanie zespołem wyższy niż ostatnio.

To właśnie w tym roku BL zwrócił już sześć klubów! Najczęściej Stuttgart Brema – w pięciu przypadkach. Co więcej, to „szczęście” Augsburg, Hamburg i Freiburg. A teraz, pole ponownie zamyka Dortmund.Kiedy zrównoważyć dole tabeli, ale nie musimy się martwić o to, że pełne 69% zespołów w historii rozgrywek, ostatni po osiemnastym rundzie, w końcu poszedł w dół. Ale na pewno, być może oprócz opierając się na własnych siłach również miał nadzieję, że szereg zespołów, które również nie będą kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Paderborn nie wygrał w ośmiu meczach, Hertha jeszcze trzech. Hamburg z czterech pojedynków bez zwycięstwa z rzędu robi źle. Ani jego nowa nazwa strzelec RSS. Ivica Olić w pełni zrealizowane, co spadła z Wolfsburga. „To nie jest łatwa sytuacja. Ale nadal jestem zadowolony, że tu jestem. Myślę, że będzie lepiej szybko” wyraził optymistyczne pomimo porażki do Kolonii.

Istnieją również inne nowe twarze i zwrócić uwagę na siebie i tych starych przyjaciół.Matija Nastasić świeże hosta Manchester City przeciwko Hannover powodzeniem wzmocnienia obrony Schalke. Koszulka może zmienić Pochvalov Jannik Vestergaard. Znowu ona wie, jak to jest grać cały mecz. I zero dla korkiem tak pochlebne, choć było to kosztem rozpaczliwej Hertha. W Bremie teraz poza jego wydajność prezentuje nawet równania: x = Skripnik Dutt czwarty ukraiński trener dziewięciu gier zebranych cztery razy tyle punktów, ile w tym samym okresie jego poprzednik, który znalazł kulę w Stuttgarcie jako dyrektor sportowy. Z ławki może tam na premierze w nowej roli, aby zobaczyć, jak zespół nie będzie ujemny przeciwko Gladbach rekordem klubu. Już po raz piąty z rzędu w domu dał Stuttgart gola.

To Nils Petersen przyszedł, zobaczył i nagrał tylko trzy.Host z Brem, który grozi dotknie, ułożone pierwszy kiedykolwiek czysty hattricka Freiburg w najwyższej niemieckiej konkurencji. A także pierwszy po ponad dziesięciu latach wykonano ten kawałek jako gracza, który dołączył się podczas meczu. We wrześniu 2004 roku, ostatni raz coś takiego udowodnić wobec Bochum Brema Miroslav Klose. Sam Petersen jest już pożar raz zaprezentowane. Paderborn wiosną 2011 wydał nawet cztery bramki w Cottbus wygrać 5: 0, ale tylko w 2. BL. Po zmianie koszulkę z prawidłowo stwierdził w Augsburgu i Pierre Emile Højbjerg. Gospodarz Bayern oferowane świetnym podaniu Halilu Altintopovi, który zamienił go w główny cel przeciwko Hoffenheim (ostatecznie 3: 1). W Augsburgu wykazały one niezwykłą improwizację i lokalnych organizatorów.Z trawnika lekkim ale irytujące warstwą śniegu po przerwie szybko pociągnął za łańcuch. Rywalizować nawet skromnego przypomnieniem zimie kalendarzowego, pogrubienie bawarski klub czynienia tym razem z powodzeniem. Co może rzucać w środku Dortmund?