Lepiej jest zająć miejsce dla dziecka

Night Flight (dla nas – to był tylko oszczędność!).

– Lepiej jest zająć miejsce dla dziecka. Gdy lecieliśmy z Omsk do Tajlandii, okazało się, że oficjalna siedziba jest darmowy i nasz sąsiad przeszczepione tam. W efekcie mieliśmy 3 mandaty. W przestrzeni przesunięty Alice, kiedy zasnęła noclegi. Udało mi się jakoś zmienić swoją pozycję, a poruszać bez obawy budzi dziecko. Różnica w namacalny sposób tyłu (z dzieckiem wszystko było siedzieć niemal nieruchomo 8:00).

diagnostika-i-lechenie-besplodiya(1)

– Wybierz żadnych lotów czarterowych. Z Omsk do Tajlandii wakacje może być osiągnięty tylko przez karty. Wady lotów czarterowych: możliwe opóźnienia lotu, bardzo mała odległość między siedzeniami (są szczególne zmiany, aby pomieścić więcej ludzi, stąd ograniczenia dotyczące bagażu), miejsce na bilecie nie precyzuje, pasażerowie wziąć wolne miejsca w kolei, koce i poduszki emisji Tylko małe dzieci (w nocy z okna siedzenia było zimno).

– Przynieś nową zabawkę, że mogą rozpraszać dziecka.

– Mam zamiar zabrać do samolotu noclegi, który nie wymaga ogrzewania. W samolocie nie było lodówki, mikrofalówki.

– Pij pewność, napijmy się i startu i lądowania na mniej położył uszy.

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazhOtel

Aby uzyskać pomoc w wyborze hotelu, dzięki naszego biura podróży, który rozumie nasze potrzeby i wybrać odpowiednią opcję dla nas. Odpoczywamy u Dor Shada zadowolony. Zobacz także listę Top 25 najlepszych hoteli dla rodzin z dziećmi w Tajlandii.

To, co zwracać uwagę przy wyborze na wakacje z dzieckiem hotel:

– Odległość od centrum miasta. Pattaya jest centralnie wakacje położony na Walking Street słynie z „nocnego życia”. Po południu otwarte bary, restauracje, kluby nocne, nocne pokazy, i tak dalej. D. Odpowiednio, im dalej od centrum, ciszej i ciszej odbędzie się wieczór i noc.

– Mają menu, dania i krzesła dla dzieci w restauracji. Niestety, w naszym hotelu, choć obiecano żywności dla niemowląt, ale w rzeczywistości w formie bufetu był jeden wspólny dla wszystkich.

– Pełne wyżywienie. Gdyby to było możliwe noclegi, do 3 posiłków dziennie, wybrałbym tę opcję: na dzień dorosły może zrobić i owoców lub niektóre z przekąskami, Twoje dziecko potrzebuje pełne, gorące obiady i kolacje.

– Poziom usług. Pościel i sprzątanie codziennie, nielimitowane bezpłatne ręczniki i leżaki na plaży, prania i prasowania, uprzejmy i pomocny personel – to wszystko jest bardzo ważne w spoczynku z dzieckiem.

– Czy zacieniony plac zabaw.

– Dostępne od prywatnej plaży, rodzaj plaży (piaszczysta i kamienista), jego odległości od hotelu.

– Ilość numerów (jak w szczególnie gorących godzin siedzi w pokoju, to było bardzo potrzebne miejsca dla gier).

– Czy jest w sejf, lodówkę, czajnik, suszarka do włosów w pokoju.

– Bezpłatny dostęp do internetu (lub nawet tylko internet :-)). Zabrali laptopa na co dzień, aby komunikować się z rodzicami, komunikacja była nawet na plaży.

– Co najważniejsze – opinie, odwiedziliśmy ten hotel: ich ogólne wrażenie z pobytu usług (na przykład, czy nie były kradzieże w pokojach), o ewentualne braki w hotelu (na przykład wspólny problem hoteli – mrówki, pluskwy, karaluchy, wszy i inne zwierzęta) – wszystko co kiedykolwiek przeczytać na oficjalnych stronach internetowych hoteli.