Krem – odpowiednie dla dzieci i dorosłych

8. Krem – odpowiednie dla dzieci i dorosłych, może być nakładana na powierzchnie, odporne na wodę, o współczynniku ochrony SPF-50. W najgorętszych godzin bez śmietany można spalić w ciągu 15 minut, więc potrzeba nie tylko dla dziecka, nie warto wspominać. Alicja wcierać krem ​​2-3 razy dziennie i po kąpieli, t. Aby. Krem usunięte ręcznikiem. Nie zaczerwienienie i oparzenia nie były.
bb0b648356
9. Pieluchy dla dziecka, szampon, mydło, chusteczki z was nie biorą, kupił na miejscu. Jak majtki pieluchy japońskich firm wziął Mamy Poko, bardzo, wygodny i ma pieluszkowe lub reakcje alergiczne. Szampon dla niemowląt i mydła w sklepach i znanymi markami są, na przykład, zobaczyłem Johnsons Baby. Chusteczki nawilżane używane w dużych ilościach, że zatarł ręce i twarz wszędzie i często.

Hop

Najbardziej byłem przerażony lotu: Alice jest jej pierwsza długa podróż jest 8 godzin w powietrzu, a następnie 08:00 nie będzie wyrwać się z fotela. Nadzieja była tylko fakt, że od nocnego lotu, a potem Alice może spać przez cały czas. Lotnisko zobaczyłem kolejne 2 rodziny z małymi dziećmi (6 i 8 miesięcy). Był mały oddech ulgi dla nas, a co najważniejsze – nasi rodzice. Więc z takich małych dzieci nadal podróżować, aw gazecie pod tytułem „szalone rodzice” nie pisać o nas.

Lotnisko Omsk, oczywiście, nie jest ani komfortu, ani szybkość obsługi. Ale bardzo zadowoleni z obecności w pokoju, „matki i dziecka”. Jest tam 2 łóżka, stół do przewijania, wc i czajnik elektryczny (z którym można ogrzać się jedzenia i picia). Jednak lotnisko Alice nadal nie był wygodny: wiele osób, dziwnym środowisku, inne dźwięki, zapachy. Było jasne, że chce się spać, ale nie może się uspokoić, kapryśna. Z niecierpliwością oczekiwane, a kiedy zacząć pokład. W samolocie, ona nerwowo i zajęczał, aż zaczął się do startu (silniki szmer, zgasły światła, że ​​przylgnął do mnie, a ona spokojnie poszedł spać). Widocznie było analogiczne z innymi dziećmi, tak, że w czasie lotu nie zostały wysłuchane. Alice spała tak mocno, że podczas lotu nie obudzić albo obiad lub śniadanie. W nocy, oczywiście, że się obudził, zobaczył vodichku, zmienił pozycję i zasnął znowu. Droga z powrotem z Tajlandii do Omska poszedł o wiele sprawniej, zasnęła w moich ramionach, w autobusie, w których zawieziono do samolotu.