Kliczko jest dziewczynką. Nie serce, mówi przed Puleva pojedynku

mistrz bokserski Vladimir Kličko w sobotę w nocy w Hamburgu w kolejce do obowiązkowej obrony tytułu przeciwko IBF organizacji zawodowych bułgarski challenger Kubratu Puleva. W grze będzie też dodatkowo pasy mistrzowskie WBA, WBO i IBO mniejsze, co również jest właścicielem ukraińskiego uprzywilejowanych. Podziemny mieli na początku września, ale Kliczko musiał przełożyć mecz z powodu urazu mięśnia dwugłowego; oskarżył przeciwników mu wtedy, że sfałszował problem medyczny.

Ponadto, tydzień przed meczem nie obyło się bez kontrowersji. Puleva przybył poniedziałek na oficjalnej konferencji prasowej, by zaprotestować przeciwko ograniczeń dotyczących liczby członków jego świty. Podczas środowej sesji treningowej przed mediami ponownie bokserzy nie zgodził się na wybór rękawic i Puleva skarżył się, że były one zbyt małe.I wreszcie dołączył do krytyki, że Kliczko ulega niewielkiej liczby kontroli antydopingowej.

Puleva wyżywienie w ringu zawodowym 21 pojedynku nigdy nepohrál jedenaście meczów zakończonych przez KO. „Do tej walki mam lat czekania, to moja życiowa szansa”, powiedział trzydzieści trzy Puleva.

bilans Kličková jest znacznie bogatsza. 63. czeka go walka, konto ma tylko trzy porażki i 52 KO. Puleva traktuje go szacunkiem, ale nie boi. „Władimir ma wszystko musi mieć mistrza świata, ale nie ma serca. To dziewczynka. Charakter jest dziewczynką”, powiedział Puleva w wywiadzie dla RTL. On nie jest outsiderem. „Wiem, że jestem lepszym bokserem. Mam energię przez 20 okrążeń.będę niebezpieczny przeciwnik i mogę obiecać, że Władimir w ringu z ataku. „

Pięć lat starszy Kliczko nie lekceważyć przeciwnika.” Przygotowanie przeciwnika, który pęka z ufnością. W każdym razie, nadal niepokonany w dowolnym wrestlingu. I ma dobrej szkoły amatorskiego, a wypłacona w boksie zawodowym, „powiedział były amatorski mistrz Europy i brązowy medalista z MS 2005th

Kliczko zarobi 5,7 miliona koron Puleva 1,4 < / h2>

również uważane Pulevovu zaletą odroczenia daty pierwotnego grze. „On miał więcej czasu, aby przygotować się do mnie. Będzie w ringu nawet lepiej niż to było we wrześniu, „powiedział Kliczko. On nie rozważa cztery tygodnie egzekwowane przerwę w przygotowaniach do poważnych komplikacji.” Nie jest to długi okres, aby osoba wyjdzie z formy.Jestem całkowicie zdrowy, chcę wygrać w ringu, a nie ja na drodze do tego celu nie może zatrzymać „, powiedział Kliczko.

Zderzenie ciągu gali w Hamburgu odbędzie się od 23:00. Puleva na mecz otrzyma 1,4 mln dolarów mistrz panującego otrzyma więcej niż cztery razy tej wysokości (5,7 miliona).