Kiedy dziecko jest duży obręczy lub całkowicie usunięta

Kiedy dziecko jest duży obręczy lub całkowicie usunięta, albo dlatego, że może dostać kilka barów, dziecko może być niezależnie wybrany z łóżeczka. Ponadto, zdejmowana płyta jest wygodne, a jeśli używasz systemu „motocykla z wózkiem bocznym”: łóżko grudnichka jest blisko do łóżka rodziców, dzięki czemu mama się z dzieckiem, a nakarmisz go na noc bez wstawania (a nawet niemal bez budzenia :).
Odległość między listwami kratki na łóżeczku niemowlęcym
detskaya_mebel
Optymalna odległość 5-6 centymetrów. logiczna kalkulacja jest prosta – w szczelinach między listwami nie może być zatrzymany ręce, nogi i głowę dziecka. Odległość między listwami, a także wysokość cokołu – kwestia bezpieczeństwa dziecka, więc przy zakupie łóżeczko lepiej nie bądź leniwy, uzbrojony w miarę suwmiarką lub taśmy i zmierzyć samodzielnie.
Dno łóżeczka

Idealnie, dno łóżeczko powinna zębate. Większość łóżeczka z materacem stałe dolnej tańsze, ale nie „oddycha”. Ten aspekt jest ważny, tak jak chronić się przed „nocy ucisku” praktycznie niemożliwe, a konsekwencje słabej suszenia materaca może być pojawienie się pleśni.
Kiedy nadszedł czas, aby podnieść się z pierwszym łóżeczku

Dzisiaj oferuje szereg opcji dostępnych na rynku. Niektóre łóżka są przeznaczone do dwóch lat, a niektóre z nich mogą zostać rozszerzone i odsunięte od siebie, przekształcając kanapy dla dzieci, które mogą być wykorzystane do 8-10 lat. Wybierz tutaj do was. Ale zastanów się, czy wydać ogromne ilości pieniędzy na łóżeczko transformatora, który nie może przetrwać pierwsze 2-3 lat pracy z dzieckiem, lub po prostu nudzi?
Ile łóżeczko

Jeżeli chodzi o ceny łóżek dziecięcych, wtedy mogą zacząć się od około 1000 rubli (najprostsze, ale niekoniecznie złe). Górna granica ceny – nie ma ograniczenia co do perfekcji. Na przykład, 30 tysięcy można kupić piękną łóżeczko Białe drewniane, sztukaterie, lub łóżko transformator dla dzieci. Jednak najczęstszą cena widelec – to od 3 do 6-7 tysięcy rubli.