I możesz to podsumować w ten sposób

2

Ale nie powinniśmy zakładać, że ci, którzy dorastali na „przedmieściach”, są całkowicie zamkniętymi ścieżkami kariery i wysokości finansowych. Dzięki staranności w osiąganiu celów, wiele można osiągnąć, aby pokonać istniejącą niewypowiedzianą barierę. Ale aby pokonać wszystkie przeszkody, trzeba wydać o 30% więcej wysiłku niż ci, którzy wychowali się w udanej rodzinie.

I możesz to podsumować w ten sposób: jeśli chcesz wychować udane dziecko, zarówno w swojej karierze, jak i finansach, pokaż na podstawie własnego przykładu te sukcesy. Spróbuj, i wszystko powinno ci się udać, przynajmniej ze względu na dzieci!

Jeśli będziesz przestrzegać zasad przygotowań do podróży pociągiem, podróż będzie cudowna, nawet jeśli dwoje małych dzieci podróżuje z matką.

Co pomoże wygodnie podróżować z dziećmi w pociągu?

– Minimalny bagaż.

Aby podróż była łatwa i uciążliwa, należy zabrać ze sobą minimum bagażu, który nie powinien przekraczać jednej średniej torby lub plecaka na ramię. W końcu zdarza się, że matka jest obciążona dwoma ogromnymi pniami, z rzeczami dla siebie i dzieci, ale połowa z nich nie jest używana. Więc po co ciągnąć na siebie dodatkowe obciążenie, bo coś ważnego można kupić na drodze.

– Wybierz nocny lub wieczorny pociąg.

Łatwiej będzie ci przejść długą drogę, bo w nocy dzieci będą spać.

– Wybierz CB lub samochód z przedziałem.

W takim przedziale będzie ci milej i spokojniej, nie będzie zajętej toalety i zapachów jedzenia, miażdżonych w przejściach i dzieci ciągle ci umykających. W przedziale dzieci mogą bezpiecznie bawić się w gry, kontemplować krajobraz zewnętrzny lub rysunek.

– Kup nowe zabawki.

Jest to konieczne w przypadku starszych dzieci, ponieważ wszystko wokół będzie interesujące dla dzieci i ciągle zmieniają się obrazy za oknem, jest mało prawdopodobne, aby grać. Starsze dzieci pobierają gadżety i kupują nowe zabawki lub zabierają jednego ulubionego z domu.

Dla dzieci do roku.

Zrób listę wszystkich rzeczy, które są potrzebne dla dziecka. Możesz potrzebować zestawu pieluszek, wilgotnych chusteczek, pieluszek, odzieży, wody i jedzenia w małych słoikach jednocześnie. Wyrzuć łatwo psującą się żywność, tylko owsiankę i tłuczone ziemniaki w słoikach.

Weź kilka jasnych zabawek według wieku lub cokolwiek dziecko lubi robić.