Hitzfeld spoczął w Tuchel, Darmstadt była zemsta za piwo

Wielkie występy w drugiej połowie jako Bitwy Ruhry by przesłonić fundamentalny fakt. Dortmund wycofał się z walki o tytuł niemieckiej. Dla Bundesligi 29. rundzie wygląda Eurosport komentator Václav Procházka.

Trener Thomas Tuchel oczywiście wolą UEFA, kiedy usiadł na ławce ośmiu facetów, którzy wcześniej grali w pierwszym tygodniu w ćwierćfinale z Liverpoolem (1: 1). Nawet bez trzech najlepszych strzelców zespołu Aubameyanga, Reuse i podstawa Mchitarjana w Dortmundzie przeciwko Schalke dwukrotnie doprowadził. Ale po remisem 2: 2 stracił pięć punktów straty do Bayernu. Myśli o kierownictwie ligi nie ma.

Niemieckie media pisał o megarotaci wybrał przednie koła Tuchel przeboju.Gwiazdy najwyraźniej należące do podstawy uwzględnia tylko ławce subs. „Ja nigdy nie wypuścić z gry ośmiu zawodników w tak dużym Derby,” jest cytowany legendarny trener Ottmar Hitzfeld. Jest to fałszywa nuta emitowane do atmosfery walce o tytuł, napisz Inni krytycy. Podobnie jednak przyznają, że to był spektakularny Derby. Obaj trenerzy – Thomas Tuchel i André Breitenreiter ukryć entuzjazm.

Pierwsze derby z których ewidentnie stał w zimnym, europejskiego sukcesu najwyraźniej wydaje się bliżej niż odległe nadzieje migotanie do tytułu. Paradoksalnie, w czasie, kiedy Dortmund zagrał najlepszy sezon w historii. Nigdy nie stracił tylko jeden z 18 meczów konkurencyjnych w tym roku kalendarzowym. BL pozostaje niepokonany 12 dopasowania rzędu.Ale jasne jest, że ostatnia szansa na triumf w Bundeslidze wyblakłe. „Jest to realistyczny scenariusz,” Tuchel potwierdzony.

Teraz jednak fani mogą gryźć: To nie jest po prostu wstyd, więc wycofać?

zakres opcji dla obu zespołów Tuchelův uderza w tym sezonie, teraz rozciąga się pomiędzy dwoma skrajnymi alternatyw. Puchar dwukrotnie po jednej stronie, a po drugiej potrójne kłopoty.

Jak to pokaże aktualną walkę z Liverpoolu i zajęty harmonogram kontynuował bardzo przyszłym tygodniu krajowy puchar półfinału z Hertha. Przez wiele dni Dortmund prawdy… „Mecz przeciwko Liverpool to wielki ciężar emocjonalny” Tuchel próbował wyjaśnić ES absencji w meczu derbowym.

To było prawie król teraz, nawet jeśli „zespół Beck” wspiął Schalke.Derby to właśnie wyjątkowy…To nie był fakt, że daleko.

następny etap Bayern w historii unikalnego czwarty tytuł z rzędu opanowane. Trener Pep Guardila terminowe odkryto największy problem w grze swojego zespołu na ziemi Stuttgart. Miał nazwisko Arturo Vidal. Přehecovaný Chilijczyk grał z apetytem na przeciwnicy wzięli żółtą kartkę, ale tym bardziej brakowało mu zadać. Zanim zdążył wysłać dziedzinie sprawiedliwości, nie trener.

I jeszcze jedno pomógł Bayernowi. Nidermeiera patriota, Tyton lub jeśli będzie, bo to chyba naprawdę był polski bramkarz, który w końcu skierował piłkę do własnej bramki. Jednak, był uznawany za kapitanem. Stuttgart jest wyjątkowy pod tym względem.To przeciągnięty na rekord bundesligovému – sześć vlastňáků zdobył sezon: Hlousek z Frankfurtu Gentner z Gladbach. Baumgartl z Augsburg, Niedermeier z Dortmund Grosskreutz w drugim meczu z Gladbach i teraz znowu Niedermeier.

Nawiasem mówiąc, lider tabeli strzyc rekord. Lub jego rozliczenia. Stuttgart wygrał na raz piętnasty z rzędu w konkurencyjnej meczu po raz dwunasty w Bundeslidze. Podobna seria Bayern już doświadczenie z Norymbergi i Frankfurtu.

I jeszcze wspomnieć moment walki o zbawienie. Darmstadt vyválčil trzy ważne punkty w Hamburgu po ciężkim powitanie. Można piwa wyrzucony prawdopodobnie fanem szesnastoletni rozbita szybę autobusu, w którym gracze przybył na stadionie. Zemsta przestrzegane.Sulu przyczynił się do jej siódmego cel, który obejmował stanowisko wypalania najlepszy obrońca w BL. Dwa lata temu, gdy był jeszcze z Darmstadt w trzeciej lidze. Teraz mógł prawie grać w Lidze Mistrzów. Oczywiście, uważać ją za zawyżenia, ale jeśli liczy się tylko na mecze rywal pola, należąca debiutanckim trzecim miejscu.

Ale Hamburg wrócił nieprzyjemną atmosferę. Multimedia szyderczo napisać, że zespół z północy Niemiec ponownie barážovou formularza. Ale tak źle, jak w poprzednich dwóch sezonach, gdy Hamburští walczył, aby utrzymać denerwujący dodatkowych bitwy, to prawdopodobnie nie będzie. Oni nadal rejestrowane i Brema z Frankfurtu jednocześnie zaliczony do dodatkowych strat.