Hejnová z Vesely żyć złoty sen: Kim są najwięksi rywale?

Usain Bolt wybaczy, ale tym razem będzie w Ptasie Gniazdo Czech dzień. Zuzana Hejnová przeszkodami i oszczep miotacz Vítězslav Veselý idą do niezwykłych możliwości. Oba są teraz na mistrzostwach świata w Pekinie do walki o obronę tytułu. W historii mistrzostw świata z powodu czeskich sportowców nie tylko udało nam Jan Zelezny rzucających oszczepem i wieloboiści Tomasi Dvořákovi. Kto będzie ich najwięksi rywale


wiek : 20 lat
w tym roku moc : 53.75
rekord 53.73

Dwadzieścia odkrycie za granicą w tym sezonie i starszych tabele kobiety. Cechą charakterystyczną tych ekstrawaganckich łuki i grubych okularach. Pekin w tym roku to jej pierwszy start poza Ameryką Północną.. Jego wadą jest to skrajna ścieżka


Wiek: 28 lat
w tym roku moc : 54.46
rekord: 54.22

Zeszłoroczny mistrz Europy w globalnej konkurencji nie błyszczy, ale ma dobrą równowagę wydajności długoterminowego. Wraz z Hejnová doświadczane jako jedyny finał w Moskwie, gdzie piąty. W cywilnych okrzyki życia szkocki klub Heart of Midlothian i rąk noszenie bransoletki w jego barwach.


wiek 28 lat
wykonanie tegorocznego:
53.99 rekord życiowy: 53.99

blond Duńczyk, który jako dziecko dorasta Texas, jedzie matkę swojego projektu”w finale Igrzysk„, jej syn będzie w październiku dwa lata.Ten rok należy do absolutnej top w Paryżu prowadził pod 54 sekund, zdobył w Lozannie, był w Sztokholmie Hejnová blisko sekundę.


wiek : 24 lat
wykonanie tegorocznego:
54.01 rekord: 54.01

< p> Stopniowo ruch w górę, w tym roku osiągnął już krawędź 54 sekund i Pekin nadal działa idealnie. Obie wygrały swoje wyścigi w czasach szybkich i wydaje się być niebezpieczne. . Hejnová już pokonał w tym roku w Birminghanu


wiek : 28 lat
tegoroczna wydajność: 54.15
rekord: 52.79

liga Królowa Diament, który wygrał cztery razy w sumie i razem zebrano 21 zwycięstw w wyścigach. W swojej karmy jeszcze nie jest równoważone przez serię pecha na najlepszych imprezach.MS już czwarty Berlin i TEG OG w Londynie, w tym samym miejscu przepychanie Hejnová.


wiek: 27 lat
wykonanie tegorocznego:
54.37 rekord: 54.37

Pekin ma dobre wspomnienia, bo tu w maju wygrał na spotkaniu World Challenge i prowadził osobisty najlepiej tutaj. . Wśród faworytów nie są


wiek : 21 lat
wykonanie tegorocznego:
54.78 rekord: 54.75

nieoczekiwany finał partia, która nie będzie walczyć z najlepszymi.. Już ze względu na niekorzystną dziewiątym torze


wiek : 32 lat
w tym roku moc : 89,09
rekord życiowy : 91.53

Jolly stary przyjaciel z grupy treningowej Jana Železného i drugim biegunie předloňského emocjonujący pojedynek o złoto MS.2007 Champion świecie pięciokrotnie już br odrzucił o długości 87 m.


Antti Ruuskanen (FIN).


wiek : 31 lat
tegorocznych wyników : 88,98
rekord życiowy: 88.98

wielką osobistą najlepszy zeszłoroczny mistrz Europy z Zurychu jest po prostu mniej niż miesiąc, co mówi samo za siebie.


Julius Yego (Kenia)


wiek: 26 lat
wykonanie tegorocznego : 91.39
rekord: 91.39

podczas ostatnich mistrzostw w brązie Moskwa przegrał ostatni rzut rosyjskiego Tarabini, ale ten rok jest gotowy, aby naprawić swój smak.Jego velehod z Birmingham nie jest w sezonie, najlepszy na świecie.


Thomas Röhler (niem.)


wiek: 23 lat
wykonanie tegorocznego:
89.27 rekord życiowy : 89.27 < br />
zeszłoroczny zwycięzca ligi Diamentowej w tym roku rozpoczął się powoli, ale w sierpniu wielki osobisty rekord Kuortane go z powrotem w grze.


Andreas Hofmann (niem.)


wiek: 23 lat
wykonanie tegorocznego: 86.14 < br /> rekord:

86,14 zwycięzcą niespodzianką kwalifikacji, gdzie założył bardzo solidne rekord życiowy. W tym roku, kontuzje nękały go, ale wydaje się, że Pekin jest dopasowanie.