Bespruzhinniki pozbawiony „efektu resorowania”

Bespruzhinniki pozbawiony „efektu resorowania”, a często są wybrane materace ortopedyczne dla dzieci w wieku do 12 lat, podczas formowania kręgosłupa dziecka.
Ponadto, oferować je w „skręcania” (zbiór Askona kompaktowy), który jest zwarty zapakowanego w dogodnym worka transportowego. Jeśli odkładać zakup materacem ortopedycznym, ze względu na trudności z dostawą, Banaby PL lub zdecydować się dać to, serię Askona Compact – to twój wybór.

81919610
Materace sprężynowe – dobry wybór
Materace wykonane przez firmę „Ascona”, używane kilka typów jednostek wiosny:
„Bonnel” – zależne bloku wiosna, oparte na sprężynach pyativitkovyh bi-stożkowy kształt z drutu o grubości 2,2 mm. Wysokość – 14 cm wszystkie sprężyny w nim sztywno połączone i utrzymywane maksymalną rozkładu obciążenia 700 kg .. Wadą bloku „Bonnell” jest fakt, że po naciśnięciu na jednej sprężyny są ściśnięte i sąsiednie elementy. Tego typu system jest stosowany w kolekcji materacy Askona równowagę.
Blok niezależnych źródłach – nie każda sprężyna jest umieszczona w opakowaniu jednostkowym i tracąc kontakt z państwem, co zapewnia, że ​​jest gotowa do przejęcia obciążenia. Ascona Spółka wykorzystuje w swoim rozwoju kilku Banaby PL rodzajów tych niezależnych systemów. Można wybrać materac ze sprężynami w formie „beczce” lub jako „klepsydry”.
Sprężyna kieszonkowy (TFK) – wiosna w „beczce” kształt o grubości 1,8 mm drutu. gęstość sprężyn wynosi 256 sztuk na metr kwadratowy. m. Urządzenie jest używane w kolekcji TFK Askona Classic.
Klepsydra – „klepsydry” – blok wiosny „klepsydry” zapewnia funkcjonalną kręgosłupa wsparcie. Innowacyjna konstrukcja tego kompleksu w rzeczywistości składa się z trzech źródeł w jednym. W rezultacie, efekt trzech stref sprężyny – jest oryginalny miękkość i po dobre podparcie i sprężystość. Klepsydra działa wydajnie i elastycznie, jest bardziej elastyczny dzięki wsparciu różnych obszarach ciała. Materace z systemem „klepsydry” nie ma ograniczeń dotyczących masy podkładu. Ascona Spółka ma wyłączne prawo do korzystania z rosyjskim w Klepsydrą bloku wiosny.
Blok wiosny „klepsydry” stosowane w materacach Banaby PL kolekcjach Askona uśpienia stylów i Askona softy. Jak wybrać materac ortopedyczny doskonale zdaje sobie sprawę z naszych konsultantów.
Aby dać sztywność i rozkład obciążenia stosowane włókien kokosowych lub sizalu – materiałów roślinnych do produkcji których używać sprężonego włókna kokosowego lub agawy włókno roślinne rodziny liście moczone w kompozycji na bazie lateksu kauczuku naturalnego.