Ancelotti pochwalił Casillas i chce wygrać w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA

Real Madryt pokonał Almeria w piątek, 4: 1, ale nawet jeśli wynik jest jednoznaczny, zwycięstwo nie przyszedł o łatwo. Ważnym momentem wszedł w 62 minucie, kiedy Iker Casillas dla stanu 1: 2 złapany rzut karny. Według Carla Ancelottiho ten moment cały mecz absolutnie kluczowa i jej lidera wysoko oceniona.

Biały Balet prowadzi po tabeli Sabbath górę hiszpańskiej konkurencji ma cztery punkty od jego odwieczny rywal Barcelona nenapodobila i gleby Getafe tylko przywiązany.Realne wydaje się być nie do powstrzymania, po wprowadzeniu nieudanym sezonie walcowane na wszystkich frontach i na piątek zdobył dwudziesty z rzędu zwycięstwo.

Ten jubileusz znacznie pomogło w ostatnich miesiącach często krytykowane bramkarz Iker Casillas, który rozbroił wersję kary regulacji po starciu Marcela. „Caught rzut karny był decydujący moment, wtedy wszystko było prostsze,” powiedział trener madryckiego wielkiego klubu Carlo Ancelotti

Majątek podczas obciążającego chwili prowadził już 1: 2., Kiedy egzekwować Isco i Gareth Bale dla Almeria zmniejszona niefortunne karę nowszej.Jego zwycięstwo uprzywilejowanych gości potwierdzone w ostatnich dziesięciu minutach, kiedy pchnął dwa razy i Cristiano Ronaldo zdobył już swoją niesamowitą trzydziestego drugiego gola w obecnym sezonie.

„To nie był spacer w ogrodzie różanym. Almería my popychany, ale nasza jakość jest sprawdzony i udało nam się doprowadzić mecz do zwycięskiego końca” powiedział włoski strateg.

Białe gracze baletowe teraz zwrócić ich uwagę na Klubowe Mistrzostwa świata w Maroku, gdzie grozi im ani Cruz Azul Mexican lub zespół australijski Western Sydney Wanderers.Jego przeciwnikiem jest hiszpański gigant uczy się w sobotę wieczorem półfinałowym pojedynku odbędzie się we wtorek, i z tego powodu ich rzeczywistym grał meczów ligowych niekonwencjonalnie w piątek.

„Rok jesteśmy w lidze zakończył się bardzo dobrze, a teraz nadszedł czas, aby skupić się na Klubowych Mistrzostwach Świata. W tej chwili tutaj jest dobra atmosfera i jedziemy do Maroka, aby wygrać. Naszym celem jest wygrać wszystkie konkursy, w których gramy „ powiedział pewnie pięćdziesiąt pięć pilot.