Innym bardzo skutecznym

Innym bardzo skutecznym sposobem, aby pomóc dziecku skupić – ma na celu zapewnienie odpowiedniego oświetlenia. Ideal – zielona żarówka miękką słabym świetle, która pozwala na oczy i umysł na dłużej w sostoyanii.A pracy, jeśli pomieszczenia, w którym odbywają się zajęcia, nie będzie akwarium z rybami, wydajność swojego syna lub córki znacznie rosną.

Wszyscy rodzice wiedzą, że same słowa nie da się osiągnąć wielkie rzeczy. Dziecko może słuchać i zrobić swój własny sposób. Nawyk – to wielka siła. Aby poprawić nawyki u dziecka, musi praktykę. Chodzi o to, w jakim wieku jest konieczne, aby rozpocząć zaszczepić te nawyki? Niektórzy powiedzą: „Jest jeszcze zbyt wcześnie, mają czas.” Więc spójrzmy na przyzwyczajanie dzieci do pracy, jeśli popełnimy błąd?

3

Dzieci, które są w wieku przedszkolnym, same w sobie są bardzo aktywne i zadowolić matkę, aby pomóc jej w kuchni, nie jest czymś nienaturalnym. On chętnie zgodził się na to. Czy to przekonujące? Tylko energia dziecka został skierowany w odpowiednim kierunku.

Po pierwsze, muszą być przyzwyczajeni do bardzo nieskomplikowany przypadku. Po pierwsze, nauczyć go ubrać. Jest to też praca.

Następnie nauczyć się wiązać sznurowadła, należy go od razu nie oczekiwać rezultatów. Podczas gdy dowiaduje się, to przejdzie, może nie być w krótkim czasie. W tym samym czasie, można mu pomóc. Nieco starsze dzieci są w stanie pomóc oczyścić dom, w ogrodzie.

Na dzieci w wieku szkolnym nie uczy się być asertywnym, zrobić swoją pracę domową na czas. Musimy poradzić sobie z trudnościami w szkole. A wracając do domu, są one również o coś zapytał. Czasami dzieci są nieodpowiedzialne i często mają do przypomnienia. Jednak wskazane jest, aby to zrobić w bardzo uprzejmy sposób, mimo że jest to konieczne do wykonywania dużo cierpliwości.